Valentýnky pro Vás

Svátek svatého Valentýna ... oslavovaný i zatracovaný, dychtivě očekávaný i obávaný, radostný i smutný … názory na něj se různí, nicméně si myslíme, že ať už k němu přistupujete jakkoliv, je tady, nějak se slaví a je třeba s ním jednoduše počítat.
Valentýnky pro Vás

A protože se nemusíme držet pravidel, tak Valentýna můžeme pojmout třeba jako den, kdy je hezké vyjádřit někomu jinému, že jej máme rádi – třeba kamarádce, příteli, dceři či otci. Je podle nás jedno, jaká láska to je, hlavně že ji cítíme.

A v tento krásný a sváteční den i my pro Vás máme spoustu „Valentýnek“.

  • Na neděli 14. února jsme připravili nějaké lekce navíc ve všech domech jógy, a když přijdete se svým partnerem nebo s někým, koho máte opravdu rádi, Váš host bude v tento sváteční den i naším hostem a neplatí vstupné. Rezervaci pak prosím nahlaste pro dvě osoby.
  • Pozadu nezůstáváme ani v nabídce dárků u kurzů a workshopů. Pokud se se svým partnerem nebo taky s někým, koho máte opravdu rádi, přihlásíte na náš kurz či workshop, a to právě v neděli 14.2. – oba dva dostáváte slevu 10%. Do poznámky v přihlášce pak jen napište Valentýn a jméno osoby, která přijde s Vámi.
  • A ještě jeden dárek – pokud se v tento den přihlásíte se svým partnerem (nebo opět s někým, koho máte rádi), na naše zahraniční nebo víkendové pobyty, budete je mít o 5% levnější.
  • Poslední „Valentýnky“ se týkají zdravotních masáží na Chodově. Celou sobotu 13.2., tj. den před sv. Valentýnem, budou probíhat půlhodinové ukázky těchto unikátních zdravotních masáží za zvýhodněnou cenu 200,-Kč. Je třeba se včas objednat na telefonu 722 272 912.

Věříme, že vás naše „Valentýnky“ potěší a že se můžeme těšit na společná setkávání.

Důležité upozornění:

  • Je třeba i vašeho hosta na lekci rezervovat!!!
  • Není možné vzít hosta na platbu kartou MultiSport

Novinky

Newsletter Domu jógy

Chcete zasílat novinky a zajímavé informace o józe?

Přihlaste se k odběru novinek

Další služby

E-shop Domu jógy

Masáže Chodov a Vinohrady

Pronájem studia

Půjčovna a prodej sítí na Aerojógu

Články a zajímavosti nejen o józe

Těhotenství = konec cvičení? Nikoli!

Žena projde během těhotenství třemi základními fázemi. Zpočátku chce ...  Více

Znáte office jógu?

Office jóga je určena především pro ty, kteří mají sedavé zaměstnáni, ...  Více

Já a jóga - Richard Holický

S jógou jsem se poprvé setkal díky rande s jogínkou, která mě dotlačila na ...  Více

Jsme na Facebooku

S radostí vás přivítáme mezi našimi fanoušky. Dozvíte se nejen o našich akcích a novinách, ale také různé zajímavosti ze světa jógy.

„Poznáním duše člověk získá osvobození - štěstí. Takovéto poznání není možné bez Jógy."

Skanda purána