Valentýnky pro Vás

Svátek svatého Valentýna ... oslavovaný i zatracovaný, dychtivě očekávaný i obávaný, radostný i smutný … názory na něj se různí, nicméně si myslíme, že ať už k němu přistupujete jakkoliv, je tady, nějak se slaví a je třeba s ním jednoduše počítat.
Valentýnky pro Vás

A protože se nemusíme držet pravidel, tak Valentýna můžeme pojmout třeba jako den, kdy je hezké vyjádřit někomu jinému, že jej máme rádi – třeba kamarádce, příteli, dceři či otci. Je podle nás jedno, jaká láska to je, hlavně že ji cítíme.

A v tento krásný a sváteční den i my pro Vás máme spoustu „Valentýnek“.

  • Na neděli 14. února jsme připravili nějaké lekce navíc ve všech domech jógy, a když přijdete se svým partnerem nebo s někým, koho máte opravdu rádi, Váš host bude v tento sváteční den i naším hostem a neplatí vstupné. Rezervaci pak prosím nahlaste pro dvě osoby.
  • Pozadu nezůstáváme ani v nabídce dárků u kurzů a workshopů. Pokud se se svým partnerem nebo taky s někým, koho máte opravdu rádi, přihlásíte na náš kurz či workshop, a to právě v neděli 14.2. – oba dva dostáváte slevu 10%. Do poznámky v přihlášce pak jen napište Valentýn a jméno osoby, která přijde s Vámi.
  • A ještě jeden dárek – pokud se v tento den přihlásíte se svým partnerem (nebo opět s někým, koho máte rádi), na naše zahraniční nebo víkendové pobyty, budete je mít o 5% levnější.
  • Poslední „Valentýnky“ se týkají zdravotních masáží na Chodově. Celou sobotu 13.2., tj. den před sv. Valentýnem, budou probíhat půlhodinové ukázky těchto unikátních zdravotních masáží za zvýhodněnou cenu 200,-Kč. Je třeba se včas objednat na telefonu 722 272 912.

Věříme, že vás naše „Valentýnky“ potěší a že se můžeme těšit na společná setkávání.

Důležité upozornění:

  • Je třeba i vašeho hosta na lekci rezervovat!!!
  • Není možné vzít hosta na platbu kartou MultiSport

Novinky

Newsletter Domu jógy

Chcete zasílat novinky a zajímavé informace o józe?

Přihlaste se k odběru novinek

Další služby

E-shop Domu jógy

Masáže Chodov a Vinohrady

Pronájem studia

Půjčovna a prodej sítí na Aerojógu

Články a zajímavosti nejen o józe

Nové začátky

Zamysleli jste se někdy nad tím, co každý den všechno začínáme a v čem ...  Více

Těhotenství = konec cvičení? Nikoli!

Žena projde během těhotenství třemi základními fázemi. Zpočátku chce ...  Více

Mami s mimi

... aneb jemná jóga pro maminky po porodu a masáže a jemné protahování s ...  Více

Jsme na Facebooku

S radostí vás přivítáme mezi našimi fanoušky. Dozvíte se nejen o našich akcích a novinách, ale také různé zajímavosti ze světa jógy.

„Poznáním duše člověk získá osvobození - štěstí. Takovéto poznání není možné bez Jógy."

Skanda purána